Києво-Святошинська районна рада

Шановні колеги, керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Опубліковано Четвер, 07 грудня 2017, 09:17

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Нині Україна проходить надскладний шлях – розбудови демократичної європейської країни. І саме в реаліях сьогодення досягнути успіху неможливо без розвитку дієздатного місцевого самоврядування. Країна, поруч з економічними реформами, потребує подальшого розвитку і зміцнення самоврядних органів. Адже саме на представників місцевої влади покладена відповідальність за соціально-економічний розвиток громад, за добробут їх жителів.

Це свято об’єднує людей, які присвятили своє життя розвитку громад, лідерів громадської думки, небайдужих та сміливих громадян. Саме Вам громада через вибори, як вияв довіри, доручила представляти свої інтереси. Тож нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів у найскладніших ситуаціях.

Від усього серця бажаю міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, сумлінне виконання професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку Ваших територіальних громад, відродженню українських міст, сіл і селищ, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті. Миру, затишку, благополуччя Вашим родинам.

З повагою
Голова Києво-Святошинської райради                                    Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали працівників районного військкомату з Днем Збройних сил

Опубліковано Четвер, 07 грудня 2017, 09:14

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали районний військовий комісаріат та привітали працівників зі святом.
«Досягнення нашого району були б неможливими без вашої допомоги, взаємодії, поваги, співпраці. Ви – серйозна наша підтримка. Вірю, що разом ми зможемо пройти цей шлях, відродити нашу країну, підняти як армію, так і економіку. Бажаю, щоб наша армія була міцною, забезпеченою, показовою, а ваші навики не прийшлось застосовувати в бойових діях. Миру всім нам, благополуччя і добра. Зі святом!», - звернулася до військових та працівників військового комісаріату голова РДА.
У свою чергу голова райради сказав: «Від себе особисто та від імені депутатського корпусу вітаю вас з професійним святом. Ваша функція – надважлива, адже, в існуючих геополітичних умовах, успішна і процвітаюча Україна не можлива без потужної боєздатної армії, що може забезпечити суверенітет і територіальну цілісність країни. Спасибі за сумлінну роботу. Бажаю вам розуміння та поваги від людей, терпіння, здоров’я, задоволення від своєї роботи і такого очікуваного миру».
Окрім того, керівники району відзначили грамотами кращих працівників військового комісаріату. Військовий комісар Києво-Святошинського району Олег Гончарук подякував Мирославі Смірнові та Вадиму Гедульянову за співпрацю та поділився планами роботи на наступний рік. Також він анонсував, що 10 січня в району стартує масова просвітницька діяльність серед молодих людей щодо служби в ЗСУ.
Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали захисників з Днем Збройних сил України

Опубліковано Четвер, 07 грудня 2017, 09:13

Святкування Дня Збройних сил у Києво-Святошинському районі відбулося 6 грудня на плацу Київського військового ліцею імені Івана Богуна в Боярці. В урочистій атмосфері захисників України з їхнім святом привітало керівництво району: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. Серед почесних гостей - учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, волонтери, громадські та культурні діячі. 
Керівник навчального закладу, полковник Петро Потєхін подякував голові РДА та голові райради за підтримку. «Надзвичайно щасливий, що у нас є такі друзі. Коли б я не звернувся до керівництва району, вони завжди знаходять час і можливість, щоб допомогти», – зазначив він.
У цей день лунало багато теплих слів привітань. Найкращі курсанти отримали відзнаки, найдосвідченіші викладачі – подяки за дуже непросту, але чи не найважливішу роботу – виховання свідомих українців.
«Щаслива, що сьогодні ми святкуємо цей день саме тут, серед людей, якими пишається Україна, – нашими сильними, непереможними захисниками, ще зовсім юними, але вже такими мужніми вихованцями цього прекрасного закладу. Бажаю у цей день здоров’я, мудрості, Божого благословення, радості і незламності духу. Вірю, що лише разом однією великою українською родиною ми зможемо навести лад у нашій державі», – привітала усіх Мирослава Смірнова.
У свою чергу Вадим Гедульянов побажав усім українцям перемоги над усіма ворогами: як зовнішніми, так і внутрішніми. «Цей день є символом відродження української армії. За останні декілька років ми усі дуже виросли. Я бажаю, щоб у подальшому цей стрімкий розвиток не зупинявся, а наша країна процвітала і ставала багатшою духовно та економічно. Знаю, що разом ми усе зможемо», – звернувся голова райради.
Разом керівництво району вручило подяки найсумліннішим курсантам, а також очільнику навчального комплексу Петру Потєхіну за небайдужість до проблем і потреб закладу, за бажання його розвивати, за любов і піклування до кожної дитини, яка тут навчається.
Окрім того, привітали зі святом усіх учасників святкового заходу військовий комісар району Олег Гончарук та голова Києво-Святошинської районної організації УСВА Лариса Козленко. Військовий комісар наголосив, що завдяки єдності влади, громади та військових у районі сьогодні змінюється мислення людей, їх ставлення до армії. З’являється розуміння того, що своїм мирним життям ми завдячуємо нашим військовим, які відвойовують цілісність і суверенітет України.
Після урочистостей на усіх учасників заходу чекав святковий, сповнений патріотизму і творчості концерт за участі найкращих виконавців району, області та країни.

Читати повністю...

Календар

<< < груд. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31