Києво-Святошинська районна рада

Свято сильних духом: Вадим Гедульянов привітав людей з інвалідністю

Опубліковано Понеділок, 04 грудня 2017, 18:37

Цієї неділі, 3 грудня, країна відзначила Міжнародний день людей з інвалідністю. В Боярці людей з особливими фізичними потребами вітали святковим концертом, грамотами, подарунками. До вітань долучилися голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов та депутат райради В’ячеслав Отришко.

«За статистикою в Україні більше 2 млн 800 тис. людей з інвалідністю. Вони потребують належного до себе відношення, хочуть вільно пересуватися, вільно відвідувати кінотеатри, адмінбудівлі, концерти. Конституція України та її Закони покликані сприяти цьому. Для районної влади це питання завжди актуальне, в напрямку створення комфортних умов для людей з особливими потребами постійно приймаються профільні програми. Для мене надзвичайно важливо і приємно бути сьогодні разом з вами. Також прийміть вітання від голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової.  Щиро бажаємо усім здоров’я міцного, терпіння, мудрості та Божих благословень», - зазначив Вадим Гедульянов.

Захід з нагоди відзначення Дня людей з інвалідністю підготувала громадська організація «Фіміам». ЇЇ було створено нещодавно, але вже за короткий час свого існування люди з інвалідністю об’єдналися навколо спільної ідеї. Допомога один одному, проведення культурно-масових, реабілітаційних та навчальних заходів – цим щодня живуть люди з інвалідністю, які входять до організації.

Голова ГО «Фіміам» Олена Самойленко подякувала керівництву району, небайдужим людям за підтримку, допомогу та сприяння в проведенні заходів для інвалідів. «Мене переповнює радість, що за такий короткий час ми активно стартували в роботі і вже сьогодні видні наші спільні результати. Приємно, що організацію людей з інвалідністю чують представники районної влади. Нас розуміють і допомагають. Впевнена, це сприятиме досягненню всіх намічених планів», - додає вона.

Примітно, що ведучою святкового концерту стала Ольга Космачевська – член параолімпійської збірної України з плавання, бронзовий призер параолімпійських ігор. Серед гостей – заступник Всеукраїнського об’єднання людей з інвалідністю Петро Долот, представники організацій для інвалідів з всієї області, люди з інвалідністю, громадські активісти, артисти, священнослужителі, діти та молодь. 

Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов презентували новітнє рентгенологічне обладнання для районної стоматполіклініки

Опубліковано Понеділок, 04 грудня 2017, 11:56

У п’ятницю, 1 грудня, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов разом із професором, доктором медичних наук, заслуженим лікарем України, радником голови РДА Олександром Канюрою та начальником відділу охорони здоров’я РДА Романом Лявою відвідали Києво-Святошинську районну стоматологічну поліклініку. Нещодавно тут оновили медичне обладнання, на що були виділені кошти з районного бюджету. Адже стоматологія – галузь медицини з динамічними темпами розвитку. Це стосується матеріалів, обладнання, інструментарію.

«У стоматологічній практиці обладнання грає визначну роль у процесі діагностики та лікування. Саме тому протягом цього року районна стоматологічна поліклініка отримала значну підтримку від райдержадміністрації та райради. Це стосується і ремонтних робіт, і устаткування. Наразі добігає кінця капітальний ремонт одного крила, наступного ми плануємо оновити вхідну групу та інше крило. Перш за все, ми вкладаємо кошти в обладнання, тому що хочемо, щоб у наших медзакладах працювали найкращі фахівці, а для цього мають бути достойні умови праці, тільки тоді ми зможемо говорити про високий рівень обслуговування пацієнтів», - зауважила Мирослава Смірнова.

Так, протягом останніх двох років з метою покращення надання кваліфікованої, спеціалізованої, профільної стоматологічної допомоги населенню з ініціативи керівництва Києво-Святошинського району придбано сучасне рентгенологічне обладнання. Наприкінці 2016 року було введено в експлуатацію рентгенологічний апарат Planmeca Pro X, а в листопаді 2017 року почав свою роботу унікальний рентгенологічний апарат Planmeca Pro Max 3D Classik (Фінляндія). Також придбали автоматичний процесор для обробки рентгенівських знімків VELOPEX INTRA-X (Великобританія), що дозволило в рази скоротити час очікування готових рентгенівських знімків і відповідно підвищити якість обслуговування пацієнтів.

«Пишаюся, що нашу стоматологічну поліклініку можна ставити в приклад як за рівнем якості надання медичних послуг жителям району, так і за медичним устаткуванням. Розвиток інноваційних технологій та запити жителів району стимулюють нас іти в ногу часу. Медична та освітня галузі залишаються пріоритетними для нас, тому ми максимум уваги й надалі приділятимемо удосконаленню та матеріальному забезпеченню важливих соціальних об’єктів», - зазначив Вадим Гедульянов.

У свою чергу Олександр Канюра подякував керівництву району за те, що районні кошти спрямовуються саме на впровадження новітніх технологій. Бо за останні роки Києво-Святошинський район став одним із найпрогресивніших в Київській області та Україні загалом у медичній галузі. 

Керівник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява розповів, що рентгенапарат Planmeca Pro X дозволяє зменшити променеве навантаження на пацієнта в 10 разів, в порівнянні з попереднім апаратом 1984 року виготовлення. Окрім того, за його словами, Києво-Святошинська районна стоматологічна поліклініка – єдиний в Київській області комунальний заклад, що має рентгенологічний апарат Planmeca Pro Max 3D Classik. Ним можуть користуватися не лише спеціалісти стоматполіклініки, а й отоларингологи, травматологи, невропатологи.

Варто зазначити, що для пільгових категорій громадян обстеження із залученням сучасного обладнання (у тому числі забезпечення плівкою) безкоштовне.

Читати повністю...

Календар

<< < груд. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31