Києво-Святошинська районна рада

Голова РДА та голова райради тримають на контролі хід будівництва унікальної спортивної арени у Вишневому

Опубліковано Субота, 02 грудня 2017, 13:47

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов 1 грудня вкотре відвідали будівництво унікальної спортивної арени у Вишневому. На об'єкті вже встановлюють вікна, монтують сендвіч-панелі і готуються залити стяжку. Це питання на постійному контролі.

Керівництво району регулярно особисто перевіряє та уточнює поточні задачі по будівництву. Голова РДА та голова райради поспілкувалися з підрядником – на сьогодні будівництво унікальної споруди відбувається згідно з графіком. 

«Дуже добре, що паралельно з будівництвом об'єкта відбувається і благоустрій навколишніх територій. Цей соціальний об’єкт має не тільки унікальну конструкцію, а й буде оснащений якісним обладнанням. Наразі ми вже працюємо над закупівлею спортивного інвентарю. Крім того, плануємо вже найближчим часом провести тут районний турнір з боксу», - прокоментувала Мирослава Смірнова та наголосила, що задоволена якістю і швидкістю виконання робіт.

У свою чергу Вадим Гедульянов зазначив, ця арена дуже потрібна не лише Вишневому, а й усьому району. «Цей спортивний об'єкт дозволить проводити тренування на найвищому рівні та залучати до занять спортом молоде покоління. Діти району повинні мати хороші умови для навчання і дозвілля, бо результати залежать від якості тренувального процесу і наявності устаткування. Ми хочемо, щоб наші спортсмени прославляли не лише район, а й країну», - додав голова райради.

Нагадаємо, що будівництво спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи №4 – унікальний проект, який спільно започаткували Києво-Святошинська райдержадміністрація та Києво-Святошинська рада. Роботи розпочалися 12 вересня, а базова конструкція вже встановлена.
Читати повністю...

Календар

<< < груд. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31