Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

Опубліковано Середа, 29 листопада 2017, 15:00

Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. Звернення києво-святошинців стосувалися допомоги людям з інвалідністю, виділення матеріальної допомоги, вирішення проблем житлово-комунального характеру.

На прийом до голови райради звернулися представники громадської організації людей з інвалідністю «ФІМІАМ». Вони подякували голові за підтримку людей з обмеженими можливостями. Також голова Києво-Святошинської районної федерації легкої атлетики, спортсмен Олександр Лисенко і депутат Боярської міської ради, голова Києво-Святошинського районного осередку Національного олімпійського комітету України Тарас Добрівський подякували за підтримку спорту в районі та сприяння в участі спортсменів у змаганнях міжнародного рівня.

«Наступного року районна рада спільно з райдержадміністрацією, безпосередньо головою РДА Мирославою Смірновою, відділом культури, національностей та релігій планує організовувати дозвілля для людей з обмеженими можливостями та забезпечити для них участь у проведенні концертів та інших культурно-масових заходів. Така ініціатива буде поширюватися на території всього району. Ми намагаємось почути проблеми людей та максимально допомогти у їх вирішенні»,- повідомив Вадим Гедульянов.

Окрім того, голова райради розглянув звернення Боярської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил України. Вони попросили допомогти у вирішенні питання постачання електроенергії в офісі організації. Окрім того, в даному приміщенні знаходиться пункт видачі продуктових наборів за пільговими цінами для малозабезпечених верств населення та пенсіонерів.

Також Вадим Гедульянов розглянув звернення мешканців м. Боярка, які постраждали від недобросовісного забудовника ДП «Дніпровський круг». Як зазначають інвестори, будівництво житлового будинку по вул. Білогородській розпочалося ще у 2007 році на місці баракових приміщень, де проживало 8 сімей. За законом, ці сім’ї повинні були забезпечити житлом, але вони отримали лише договір на право отримання квартир в новобудові. На даний час, родини й досі не отримали обіцяного житла і проживають в непридатних для проживання приміщеннях, куди їх відселили після знесення бараків. Забудовник припинив свою діяльність, не завершивши будівництво. Завершували будівництво інвестори власними силами, створивши кооператив. Сьогодні зі 160 квартир заселено 106, але мешканці не можуть отримати документів на власне житло, адже будинок не введено в експлуатацію.

Голова Києво-Святошинської райради наголосив, що керівництво району візьме під особистий контроль вирішення цих питання.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Миколу Олександровича Татуревича – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Вівторок, 28 листопада 2017, 07:56

Шановний Миколо Олександровичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!У цей святковий день бажаємо міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Хай рідні завжди оточують Вас любов'ю та розумінням, колеги – повагою, а підтримка близьких та друзів стане надійною основою Вашого успіху та плідної роботи.

Зичимо реалізації всіх життєвих планів і творчих задумів.

Нехай Всевишній оберігає Вас і дарує на життєвій дорозі тільки щирих людей, справжніх і вірних однодумців!

 

З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                    Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Києво-Святошинська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Києво-Святошинського районного суду Київської області

Опубліковано Четвер, 23 листопада 2017, 12:52

Якщо Ви постійно проживаєте на території Києво-Святошинського району, досягли тридцятирічного віку, відповідаєте вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та виявили бажання бути присяжним, просимо звертатися до Києво-Святошинської районної ради (м.Київ, вул. Янтарна,12).

Довідки за телефоном:

(04598)5-17-77; (044) 450-04-96Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов нагородили переможців районних змагань серед депутатів місцевих рад

Опубліковано Середа, 22 листопада 2017, 20:36

 

18 листопада відбувся заключний етап районних змагань з футзалу серед депутатів місцевих рад Києво-Святошинського району Київської області, під час якого були визначені призери турніру. 

Саме тому голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто привітали переможців під час апаратної наради в адміністрації, вручивши кубки та подяки представникам команд.

Загалом маємо такі результати: ІІІ місце в районних змаганнях посіла команда депутатів Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради; ІІ місце здобула команда депутатів Боярської міської ради. А перемогу у турнірі здобули депутати Білогородської сільської ради, яких щиро привітали усі присутні.

Крім того, голова РДА та голова райради подякували Олександру Паламарчуку, голові бюджетної комісії райради, який був куратором змагань. 

«Щиро дякую усім командам, які представили наші населені пункти на такому високому рівні. Надзвичайно важливо сьогодні не просто відкривати нові спортивні об’єкти та самим бути взірцями. Бо пропагувати спорт дуже правильно, але коли депутати самі займаються спортом і показують, що свій час можна проводити так, із користю для здоров’я, – це безцінно. Заняття спортом – це інвестиція в здоров’я нашої нації. Мені б дуже хотілося бачити молодь не з цигаркою і пляшкою, а на тих спортивних майданчиках, які ми разом із Мирославою Михайлівною відкриваємо. Дуже дякую всім, хто долучився до організації цього заходу. Впевнений, це тільки початок», – прокоментував Вадим Гедульянов. 

У свою чергу Мирослава Смірнова зазначила, що спортивний напрям є одним із пріоритетів у роботі, і за цей рік, дійсно, вдалося реалізувати багато важливих проектів.

«Часи змінюються і зараз наше завдання – створити умови для занять спортом, підтримувати наших спортсменів, розвивати інфраструктуру. Такі проекти, як спортивні комплекси «Street Fight», унікальна спортивна арена у Вишневому, сучасні спортивні майданчики та футбольні міні-поля с хорошим покриттям, дають можливість активно залучати молодь до занять спортом. Тому мені надзвичайно приємно, що депутати власним прикладом надихають жителів місцевих громад. Щиро вітаю Білогородку, Боярку та Петропавлівську Борщагівку, а також усіх учасників змагань. Нехай спорт надихає на нові звершення і перемоги», – додала вона.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Юрія Анатолійовича Тимченка – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 22 листопада 2017, 08:15

Шановний Юрію Анатолійовичу!

Києво-Святошинська районна рада щиро вітає Вас з Днем народження! 

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії!

Хай Ваша чуйність, невтомність, високий 
професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас!

Нехай Ваш дім повниться добром, та всілякими благами.

Кожна мить хай буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії!

Божого Вам благословення! 

З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                     Вадим Гедульянов                                              

Читати повністю...

З Днем Гідності та Свободи!

Опубліковано Вівторок, 21 листопада 2017, 10:01

Слова «Гідність» і «Свобода» є символом нового українського суспільства, вільного, відкритого, розвиненого, духовно багатого, історично непереможного. Ці слова є найдорожчими в усіх сенсах, бо за них Україна платить неймовірно високу ціну – життя її сильних і мужніх захисників.
Бажаємо усім нам мудрості не повторювати помилки минулого і на своєму місці робити все можливе для процвітання країни. Нам не потрібно чекати сторонньої допомоги, щоб вирости над собою. Ми повинні усвідомити свою відповідальність за Україну і працювати заради майбутнього. Єдності, віри і благополуччя. 
Слава учасникам Майдану! 
Слава Збройним Силам України і слава Україні! 
Будьмо гідними пам'яті загиблих героїв. 

З повагою
Голова Києво-Святошинської районниї ради                                                            Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Вітання голови Києво-Святошинської райради з Днем працівників сільського господарства

Опубліковано Неділя, 19 листопада 2017, 07:52

Дорогі аграрії!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства та всіх підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Завдячуючи вашій працелюбності, витримці та наполегливості ми отримуємо щедрий урожай з українських чорноземів.
Завдяки Вашим зусиллям гарантується продовольча безпека держави.
Сільськогосподарська галузь завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку зовнішньої і внутрішньої економіки нашої країни.
Сьогодні сільське господарство – це не лише задоволення потреб харчової і переробної промисловості та нарощування обсягів виробництва, а й підвищення конкурентоспроможності та розвиток сталого експортного потенціалу.
Переконаний, що агропромисловий комплекс й надалі залишатиметься стратегічним напрямком розвитку, забезпечить провідні позиції України на світовому ринку.
У цей святковий день бажаю вам, шановні аграрії, міцного здоров’я, щастя, миру та процвітання.
Нехай щедро примножуються трудові досягнення, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо держави та піднесення добробуту всього українського народу.
Хвала рукам, що пахнуть хлібом!
 
З повагою
Голова Києво-Святошинської районної ради                     Вадим Гедульянов                                                                                                                           
Читати повністю...

Керівництво району відкрило міні-стадіон у Крюківщині

Опубліковано П'ятниця, 17 листопада 2017, 22:26

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, сільський голова Крюківщини Андрій Кріпак, голова бюджетної комісії райради Олександр Паламарчук, районний депутат Юрій Тимченко та маленькі спортсмени разом із громадою та гостями села урочисто відкрили новий міні-стадіон зі штучним покриттям у Крюківщині. Такий потрібний для села проект вдалося реалізувати завдяки виділеному у цьому році фінансуванню з районного бюджету.

«Влітку ми вперше заговорили про необхідність футбольного міні-поля на цьому місці, а сьогодні ми вже відкриваємо цей об’єкт. Дякуючи ініціативі голови бюджетної комісії Олександра Паламарчука, Вадиму Едуардовичу та всьому депутатському корпусу, це питання було проголосоване, а фінансування виділене. Ми маємо такий гарний проект у надкороткі терміни, а це тільки доводить, що можна працювати швидко і якісно, якщо є взаєморозуміння, взаємоповага. Пишаюся, що всі гілки влади між собою спрацювали. Впевнена, далі ми спільно будемо продовжувати розвивати наші населені пункти. Головне, щоб наші діти грали на на таких спортивних майданчиках, щоб займалися спортом, щоб були здорові. Тож, тренуйтеся, а ми вболіватимемо за вас і радітимемо вашим перемогам. Тільки вперед. Тільки до перемоги», – привітала усіх учасників заходу Мирослава Смірнова.

У свою чергу Вадим Гедульянов наголосив, що йому дуже приємно, що таких заходів у районі з кожним роком все більше.

«Києво-Святошинський район дуже активно розвивається в спортивному плані. У нас є такі спортивні об’єкти, аналогів яким немає в Україні. Наприклад, майданчики «Street Fight», спортивна арена у Вишневому, будівництво якої було ініціативою Мирослави Михайлівни. І депутатський корпус однозначно підтримав її. Також ми маємо проект школи бойових мистецтв. Сподіваюся, в наступному році ми почнемо його реалізацію в Боярці. Я щасливий, що в мене є можливість працювати в такій чудовій команді, з людьми, які докладають зусиль, щоб район розвивався. Звичайно ж, нашим спортсменам я щиро бажаю перемог. Даруйте перемоги нашому району, нашій громаді і розвивайтеся, щоб одного дня дарувати перемоги нашій державі. Зі святом», – зазначив він.

Зі словами подяки за такий подарунок від усіх діток, які тут тренуватимуться, до керівництва району звернувся Андрій Кріпак. Він розповів, що з районного бюджету було виділено 1 млн 350 тис. грн на будівництво цього стадіону, а з місцевого бюджету довиділили ще 10%.

Дітлахи ж власноруч вручили подяки Мирославі Смірновій, Вадиму Гедульянову та Олександру Паламарчуку.

«Мені приємно разом із вами розділити цей чудовий день – відкриття цього стадіону. Знаю, що у Крюківщини немає представника в районній раді, тому я взяв на себе цю роль як представник сусідньої громади. Знав про цю проблему. Виступив з пропозицією. І як тільки я поспілкувався з головою РДА та головою райради, мене на 100% мене підтримали. У подальшому ми докладатимемо усіх зусиль, щоб допомагати молоді, майбутнім спортсменам, майбутнім переможцям. Дякую вам, що ви з нами на цьому святі. Все робиться для нашого майбутнього, наших дітей», – наостанок сказав голова бюджетної комісії.

Читати повністю...

Дорогі студенти!

Опубліковано П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:09

Щиро вітаю вас зі святом - Днем студента.
 
Студентські роки - справді незабутній час, коли перед вами ще тільки відкриваються нові горизонти, коли душа сповнена мрій і сподівань. 

Для мене особисто студентськи роки - це дуже яскравий період мого життя.

Насолоджуйтесь кожною миттю!

Успіхів вам у навчанні, нових творчих звершень, відкриття нових горизонтів. 
 
 
Голова Києво-Святошинської
районної ради  
Вадим Гедульянов 

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Людмилу Степанівну Шевчук – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Четвер, 16 листопада 2017, 09:28

Шановна Людмило Степанівно!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Божого Вам благословення на многії і благії літа!

 

З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                     Вадим Гедульянов                                 

Читати повністю...

Календар

<< < лист. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30