Києво-Святошинська районна рада

Дах унікальної спортивної арени у Вишневому вже зведено: Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відвідали будівництво

Опубліковано П'ятниця, 10 листопада 2017, 16:00

Менше двох місяців тому розпочалося будівництво унікальної спортивної арени у Вишневому за кошти районного бюджету. Прогресивний проект на особистому контролі тримає керівництво району – голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. 8 листопада вони спільно вчергове відвідали будівельний майданчик та поспілкувалися з підрядником.

Успішно встановлено устаткування, яке дозволяє гнути металеві секції, що збираються і монтуються на місці. Сам монтаж арочної конструкції виконали за два дні. Відповідно, тепер погодні умови не будуть перепоною – об’єкт має дах.

Цікаво, що таку конструкцію в Україні ще ніколи не створювали.

«Вражена швидкістю та масштабами будівництва. Коли приїжджали сюди минулого разу, роботи тільки починалися. Зараз вже змонтована арка. Дійсно, цей проект для нас пріоритетний, аналогів йому в країні немає. Ще декілька років тому поставила собі за мету створити розвинену сучасну спортивну інфраструктуру у районі. Наші діти повинні бути фізично активними, але для цього їм потрібно створити умови для занять спортом. Саме тому на сьогодні відремонтовані спортивні зали у школах, закуплений спортивний інвентар, функціонують спортивні майданчики «Street Fight», капітально віремонтована Дитячо-юнацька спортивна школа Києво-Святошинського району тощо. Цей спортивний об’єкт є ще одним кроком у нашій роботі. Вірю, що ця спортивна арена буде запорукою майбутніх перемог наших спортсменів», – наголосила Мирослава Смірнова.

Варто зазначити, що підрядна організація обіцяє завершити роботи до кінця року згідно з паспортом будівництва. Нагадаємо, що почалося будівництво 12 вересня.

«Пишаюся, що саме в нашому районі втілюються в життя унікальні проекти з розвитку спортивної інфраструктури. Нині кожен мешканець району може переконатися в якості й швидкості зведення спортивної арени. Враховуючи всю складність проекту, ми будемо тримати на постійному контролі процес його зведення. Приємно бачити, що робота кипить і її результати видно неозброєним оком», – зауважив Вадим Гедульянов.


Читати повністю...

Софіївсько-Борщагівська, Святопетрівська, Тарасівська та Юрівська амбулаторії отримали нові медико-санітарні авто

Опубліковано П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:42

9 листопада керівництво району передало сільським амбулаторіям с. Софіївська Борщагівка, с. Святопетрівське, с. Тарасівка та с. Юрівка нові медико-санітарні автомобілі. Урочисте вручення авто громадам відбулося за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка, начальника відділу охорони здоров’я РДА Романа Ляви та сільських голів.

«Медицина та освіта для нас є пріоритетними напрямками роботи. Ми намагаємося активно працювати над позитивними змінами в галузі медицини. Впевнений, що ці авто дуже допоможуть в роботі медиків. Щиро дякую медичним працівникам, які незважаючи на різні труднощі продовжують працювати в селах нашого району. У свою чергу ми, як керівництво району, докладатимемо всіх зусиль, щоб створювати комфортні умови для роботи медиків і надання якісних медичних послуг людям», - зазначив Вадим Гедульянов під час урочистої передачі ключів та документів на авто.

Зі свого боку завідуючі амбулаторіями подякували керівництву району за допомогу в матеріально-технічному забезпечені медзакладів. Адже нові авто для сільських амбулаторій вкрай необхідні. Попередні транспорті засоби давно пережили свій термін експлуатації, що негативно впливало на якість надання медичних послуг.

«За допомогою нових авто медики матимуть можливість надавати дійсно якісніші медичні послуги, адже оперативність та мобільність лікаря дуже часто рятує не одне життя. Вже другий рік поспіль керівництво району активно працює над забезпеченням амбулаторій необхідним обладнанням і вже зараз можна говорити про певні досягнення. Робота в цьому напрямку продовжиться, щоб медпослуги були максимально наближені до людей», - зауважив Михайло Лєзнік.

За словами Романа Ляви, усі авто оснащені необхідним медичним приладдям: лікарською сумкою, укомплектованою тонометром, пульсоксиметром, отоскопом, гемоглобінометром, глюкометром, неврологічним молоточком тощо, а також електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою.

«Потрібно розуміти, що процедура закупівлі таких автомобілів особлива, бо передбачає обов’язкову сертифікацію. Ми придбали саме сертифікований спеціалізований санітарний автотранспорт для надання медичної допомоги за процедурою, визначеною чинним законодавством», – пояснив начальник відділу охорони здоров’я РДА.

Як зазначалось раніше, минулого року за кошти з районного бюджету було закуплено 13 автомобілів, якими користуються місцеві амбулаторії. Також придбали автобус для медичної комісії. Нещодавно голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова презентувала ще 10 авто для надання первинної допомоги, 4 з яких сьогодні передали. На даний час, майже всім сільським амбулаторіям району закуплено нові транспортні засоби.

Серед актуальних питань, що потребують вирішення, – забезпечення житлом молодих лікарів, оскільки на даний час сільські амбулаторії страждають від дефіциту кадрів. Тож, вирішення проблеми з проживанням може допомогти в залученні молодих лікарів.

Читати повністю...

Календар

<< < лист. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30