Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов: В Києво-Святошинському районі буде проведено аудит газових АЗС

Опубліковано П'ятниця, 03 листопада 2017, 20:52

Києво-Святошинська районна влада прийняла рішення провести аудит діяльності газових автозаправних станцій (АЗС) з метою виявлення на території району незаконних пунктів реалізації палива. Таке рішення прийняли під час наради у голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова за участі голови контрольної комісії з питань перевірки діяльності АЗС, законності встановлення малих архітектурних форм та рекламних площ на території району Євгена Спірова, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського.

«Ми розпочинаємо комплексну ревізію газових АЗС у зв’язку з великою кількістю звернень громадян. Діяльність нелегальних АЗС – це збитки для місцевих та державного бюджетів, зручна платформа для процвітання корупції, потенційна загроза життю і здоров’ю людей. Адже в разі надзвичайної ситуації, наприклад, вибуху газового модуля, страждають жителі того населеного пункту, де знаходиться АЗС, а витрати з ліквідації наслідків лягають на плечі місцевої влади. Цьому потрібно покласти край. В найближчий час буде створена карта незаконних АЗС. Цим питанням займатиметься спеціально створена робоча група», - зазначив Вадим Гедульянов.

За словами очільника Києво-Святошинської районної ради, до складу новоствореної робочої групи увійдуть представники всіх фракцій райради, правоохоронних органів (за бажанням), представник райдержадміністрації, експерти та громадськість. Перевірятимуть наявність необхідних дозвільних документів, сертифікатів якості тощо. На незаконних газових АЗС не проводиться перевірка якості палива. Таким чином, воно може не відповідати державним стандартам та створювати загрозу як для екології, так і для транспортних засобів. Окрім того, «тіньова» діяльність АЗС – це збитки місцевим бюджетам та загроза здоров’ю людей.

«Звичайно, робота АЗС на території населених пунктів району – це додаткові робочі місця та наповнення бюджетів, але тільки за умови, що їхня господарська діяльність здійснюється виключно в правовому полі, з усіма необхідними документами та дозволами. Ми підтримуватимемо лише добросовісних підприємців. На ринку мають залишатися лише легальні та безпечні газові АЗС»,- резюмував голова райради.

Виявлені робочою групою факти порушень будуть передані у правоохоронні органи, від яких районна влада очікує співпраці та жорсткої реакції у формі відкриття конкретних кримінальних проваджень і притягнення до відповідальності винних осіб. Громадськість матиме вільних доступ до інформації про нелегальні газові АЗС.

Читати повністю...

Києво-Святошинська районна рада вітає соціальних працівників з професійним святом!

Опубліковано П'ятниця, 03 листопада 2017, 09:53

Дорогі працівники соціальної сфери!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери.

Вашу чуйність та піклування відчувають широкі верстви населення: від дітей до пенсіонерів, сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю. Піклуючись про мешканців нашого району, ви робите значний внесок у розбудову демократичного громадянського суспільства, де кожен може отримати гарантовані державою соціальні гарантії.
Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення причетності до великої справи соціального захисту громади. 
Зичимо вам міцного здоров’я, високого професіоналізму та творчого натхнення. Благополуччя, сімейного затишку і злагоди кожній домівці, а в роботі – поваги та шани.


З повагою
Голова Києво-Святошинської районної ради                             Вадим Гедульянов                                                          
Читати повністю...

Календар

<< < лист. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30