Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні колегії Києво-Святошинської РДА

Опубліковано Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:46
Відбулося засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації за участі голови РДА Мирослави Смірнової, голови райради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, заступників голови райради Олександра Однороманенка і Дмитра Гусятинського, а також членів колегії, керівників структурних підрозділів РДА, керівників комунальних підприємств, громадськості. 
Особливу увагу приділили бюджетним питанням. Заслухали звіт начальника фінуправління РДА Наталії Краснощокової про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та колегіально підтримали зміни до районного бюджету. 
За 9 місяців поточного року доходи районного бюджету виконані на 77 відсотків до планових показників на рік. Станом на 1 жовтня 2017 року до районного бюджету надійшло 113,6 відсотків до запланованого. 
Виконання районного бюджету за видатками за звітний період становить 72,5 відсотка до річних призначень. Варто зазначити, що пріоритетом по видатковій частині залишається фінансування установ соціально-культурної сфери, соціального захисту населення, державне управління з урахуванням субвенцій з державного бюджету та реалізація районних програм.
До того ж, розглянули і затвердили зміни до Програми економічного, соціального і культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області на 2017 рік.
«Цього року уся наша робота була побудована таким чином, щоб максимально врахувати потреби органів місцевого самоврядування та виділити субвенції з районного бюджету. Наразі ж ми ініціюємо зміни, які пропрацювали з кожною громадою індивідуально, – ті, хто не використали субвенції, направили листи про повернення коштів. Загалом ми працюватимемо над тим, щоб перерозподілити повернені кошти на першочергові потреби тих органів місцевого самоврядування, які встигнуть використати фінансування до кінця року», – пояснила Мирослава Смірнова.
Також члени колегії підтримали проект Програми підтримки розвитку регіональних засобів масової інформації Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік, який буде поданий на розгляд чергової сесії районної ради.
Крім того, затвердили зміни до таких програм:
- районної програми «Турбота» на 2017 рік;
- Районної цільової програми з надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю та дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у 2017 році;
- районної програми «Діти України» на 2012-2017 роки;
- Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Києво-Святошинського району на 2016-2017 рр.
Читати повністю...

Києво-Святошинська районна рада вітає з Днем народження заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка

Опубліковано Вівторок, 31 жовтня 2017, 11:40
Шановний Михайле Геннадійовичу!
 
Сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, сімейного благополуччя. Нехай кожен день приносить лише радість, позитивні емоції та гарний настрій. 
 
Зичимо Вам турботи та розуміння від рідних, поваги та компромісів від колег, підтримки від вірних друзів. І нехай Ваші добрі справи на благо громади нашого району вертаються сторицею, щирою подякою і повагою від людей. 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської
районної ради               
Вадим Гедульянов
 
 
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Євгена Аркадійовича Спірова – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Субота, 28 жовтня 2017, 08:03

Шановний Євгене Аркадійовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

В цей святковий день щиро зичимо Вам міцного козацького здоров’я, сімейного затишку та підтримки рідних, успіхів у професійній діяльності.

Нехай це свято буде для вас не черговим, а по-справжньому унікальним і незабутнім – переповненим щирими посмішками та словами, душевними сюрпризами та подарунками.

Залишайте в своєму серці тільки позитивні емоції, радісні спогади, забуваючи назавжди про смуток і дрібні негаразди! Щиро бажаємо, щоб Ваша могутня енергія та оптимізм спонукали на нові справи на благо родини та громади. А добрі діла завжди були гідно оцінені людьми.

Довгих і благих літ!

З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської
районної ради      Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Ще 10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть на громади району!

Опубліковано П'ятниця, 27 жовтня 2017, 15:21
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала 10 нових медико-санітарних автомобілів, які одразу ж передадуть на місця – для місцевих амбулаторій.
«Позитивні зміни у сфері охорони здоров’я – спільне досягнення. Дякую депутатському корпусу, а також відділу охорони здоров’я адміністрації, медичним працівникам за командну роботу», – зазначила Мирослава Смірнова.
Для забезпечення належного рівня надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Києво-Святошинського району при виїзді сімейного лікаря на виклик до хворого додому за необхідності машини можуть бути оснащені електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою, лікарською сумкою, що укомплектована тонометром для вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметром, отоскопом, гемоглобінометром, глюкометром, неврологічним молоточком, а також мішком Амбу. Усе це обладнання вже є на балансі амбулаторій.
Нагадаємо, що минулого року за кошти районного бюджету закупили 13 автомобілів для надання первинної допомоги, які успішно працюють у населених пунктах району. 
За інформацією, наданою прес-службою РДА
Читати повністю...

В Тарасівці попрощалися зі загиблим воїном АТО Антоном Сінягубом

Опубліковано Четвер, 26 жовтня 2017, 19:01
Страшна звістка сколихнула весь Києво-Святошинський район – в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі загинув ще зовсім молодий хлопець, житель с. Тарасівка, 24-річний Антон Сінягуб. Прощання з Героєм відбулося 26 жовтня в рідному селі.

Антон Сінягуб народився в 1993 році, був бійцем 24-го ОШБ «Айдару». Загинув Герой 24 жовтня 2017 року в зоні проведення АТО на бойовому завданні від мінно-вибухових травм.

Провели воїна в останню дорогу та висловили співчуття родині загиблого військовослужбовця місцеві жителі, небайдужі люди зі всього району, воїни та ветерани, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов. 

Низький уклін та шана Герою, захиснику Вітчизни, який віддав своє юне життя за вільну Україну та кожного з нас.

Світла пам’ять! Герої не вмирають!

Читати повністю...

Вадим Гедульянов: Людям важливо знати, що їм допоможуть

Опубліковано Середа, 25 жовтня 2017, 16:41

Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. Звернення києвосвятошинців стосувалися земельних питань, виділення матеріальної допомоги та розвитку соціальної інфраструктури в населених пунктах району.

«Вкотре переконуюсь, що часто мешканці нашого району просто не знають, куди їм звернутися, аби вирішити питання, яке стоїть на місці роками. Багато просто зневірюються. Я завжди стараюсь максимально допомогти громадянам, які до мене звертаються. Адже людям важливо знати, що їм допоможуть. На жаль, не завжди питання, з якими до мене звертаються, стосуються компетенції голови райради», - зазначив Вадим Гедульянов.

Так, жителі Києво-Святошинського району просили голову районної ради допомоги у вирішенні земельних питань та щодо виділення матеріальної допомоги. Також звернулися з проханням створити громадську раду при райраді, щоб максимально залучати громаду до прийняття управлінських рішень.

Нагадаємо, голова Києво-Святошинської райради проводить прийом громадян з особистих питань щосереди з 10:00 по 13:00.

Читати повністю...

Команда Петропавлівської Борщагівки «Нива» стала переможцем міжобласного турніру з футболу

Опубліковано Понеділок, 23 жовтня 2017, 15:46

14 жовтня в м. Хмільник Вінницької області відбулись змагання міжобласного турніру з футболу серед ветеранів (45+). За підтримки Києво-Святошинської районної ради та особисто заступника голови райради Олександра Однороманенка, депутата Олександра Кириченка в турнірі взяла участь команда «Нива» Петропавлівської Борщагівки та здобула перемогу.

Так, у змаганнях брали участь ФК «Нива» (с. Петропавлівська-Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська обл.), ФК «Підприємець» (м. Хмільник, збірна Вінницької обл.), ФК «Кодима» (Одеська обл.).

«Дуже радий, що в Києво-Святошинському районі нам вдалося організувати хорошу команду, в якій кожен футболіст є справжнім патріотом рідного краю. Вітаємо команду і бажаємо надалі тільки перемог!» - зазначив заступник голови Києво-Святошинської райради.

За словами капітана команди «Нива», депутата райради Олександра Кириченка, турнір пройшов в позитивному та хорошому настрої, зі спортивним азартом та, що не мало важливо, без серйозних травм. Також він подякував організаторам за вдале проведення змагань. Учасників вітали воїни АТО, міський голова Сергій Редчик, майстер спорту міжнародного класу Іван Яремчук та головний організатор змагань Станіслав Найчук.

Щиро вітаємо команду з Києво-Святошинського району, яка в напруженій боротьбі здобула перемогу! 

 

Читати повністю...

Голова Києво-Святошинської райради взяв участь в апаратній нараді у голови райдержадміністрації

Опубліковано Середа, 18 жовтня 2017, 13:35

Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов взяв участь в апаратній нараді у голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, заступника голови райради Дмитра Гусятинського, керівників структурних підрозділів РДА, а також начальників ключових структур району.

Мирослава Смірнова мала особливу почесну місію – разом із заступником начальника Головного управління з реагування на НС Сергієм Майстренком вони вручили юному герою Олексію Храпачевському, учню 10-го класу Боярської першої школи подяку та подарунки за те, що хлопець разом із товаришем врятував бабусю, яка не в змозі самостійно пересуватися, витягнувши її з палаючого будинку. Голова РДА подякувала хлопцю за відвагу і небайдужість – саме за такими представниками молодого покоління майбутнє.

У межах наради розглянули питання щодо проведення осіннього місячника благоустрою у районі. Варто зазначити, що загалом населені пункти перебувають у належному стані, в кожному населеному пункті проводяться заходи з покращення стану навколишнього середовища, прибирання, благоустрою тощо.

Важливим питанням стала доповідь начальника відділу освіти РДА Миколи Івашка про створення умов для навчання і виховання дітей молодшого шкільного віку в рамках реалізації проекту "Нова українська школа". Як відомо на базі району у Боярській гімназії запущено два перших класи, у яких впроваджена новітня концепція. Для оснащення класів з районного бюджету виділили понад півмільйона гривень. До того ж, ще близько 800 тис. грн пішло на закупівлю індивідуальних учнівських нетбуків та іншої комп'ютерної техніки. Створено освітнє середовище - зонування, місце для дитячих речей, парти, розставлені для роботи у групах, освітні матеріали - є усе необхідне для розвитку дітей за новітніми індивідуалізованими методиками.

Крім того, заслухали питання щодо роботи Києво-Святошинського районного трудового архіву, який є некомерційним комунальним підприємством, а також обговорили стан передплати районної газети "Новий день" за дев'ять місяців. Також приділили увагу питанню забезпечення доступності інвалідів та інших мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у районі.

Особливу увагу Мирослава Смірнова зосередила на початку опалювального сезону. Дала доручення до кінця тижня розібратися з усіма питаннями, які виникли на сьогодні. "Гарна погода впродовж цього тижня дає нам можливість підключити до опалення абсолютно всі заклади соціальної сфери", - наголосила вона.

Читати повністю...

До Дня села відкрили оновлений за рахунок районних коштів садочок у Хотові

Опубліковано Середа, 18 жовтня 2017, 09:16

День села Хотів цього року святкував по-особливому. Одразу три свята – День захисника України, День села та відкриття повністю реконструйованого дитячого садочка – об'єднали мешканців села, культурних діячів, а також керівництво району. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, Хотівський сільський голова Микола Безпечний, відома співачка Марія Бурмака, жителі села та головні винуватці свята – маленькі вихованці ДНЗ зібралися на подвір'ї в межах фестивалю "Древо роду".

"Щаслива, що цей дитячий садок став центром розвитку молоді, молодого покоління. Коли ми з Миколою Григоровичем говорили про початок будівництва, в його успішність мало хто вірив. І цей добудований корпус – наша спільна заслуга. Сьогодні ми бачимо плоди своїх рішень. Тепер наші діти будуть навчатися в дійсно європейському дитячому садочку. Ми говоримо багато про необхідність рухатися в Європу, про реформи. Та я переконана, що першою має бути освітянська реформа, а наші діти повинні рости в гарних умовах, молоде покоління має розвиватися відповідно до сучасних технологій. Надзвичайно приємно бути тут, вітати вас із Днем села. Вірю, що ще не один успішний проект ми реалізуємо в Хотові, як і у районі загалом. Бажаю витримки та мудрості директору цього начального закладу, а сільському голові – натхнення у подальшій роботі із соціальними проектами", - привітала Мирослава Смірнова.

Маленькі вихованці та їх батьки гучними оплесками та щирими словами дякували керівництву району за чи не найважливіший подарунок для села.

"Щиро вітаю вас із потрійним святом для вашого села. В цей день варто подякувати нашим захисникам, адже завдяки їхній мужності ми можемо тут відкривати нові навчальні заклади. Зичу українським воїнам та всім нам міцного козацького здоров’я, терпіння та Покрову Матері Божої. Бажаю, щоб в нашому Києво-Святошинському районі було якомога більше таких фестивалів, таких приводів зібратися разом. Вірю, що спільними зусиллями ми й надалі будуватимемо нові школи та садочки. Зі святом!", - звернувся до гостей заходу Вадим Гедульянов.

Наостанок голова сільської ради подякував усім, хто долучився до цього проекту: "Сьогодні ми всі є свідкам визначної події для нашого села. Відкриттям дитячого садочка ми завершуємо цілий цикл реконструкції об’єктів соціального призначення на території Хотівської сільської ради. Це була школа, лікарня, а сьогодні – садок. Це свідчить про те, що соціальна сфера є пріоритетом у роботі. Паспорт будівництва садочка ми досі не зняли, щоб показати присутнім, що за весь час будівельних робіт він жодного разу не змінювався. Дякую голові адміністрації та голові ради, що довірили кошти. І ми виправдали довіру. Кошти субвенції використано ефективно та з користю для громади. Також дякую керівництву і співробітникам будівельної компанії "Форум" (директору Сергію Скибі), які швидко і якісно виконали всі роботи".

І звичайно ж, усі разом перерізали таку символічну стрічку!

Читати повністю...

Керівництво району привітало жителів Шпитьків з Днем села

Опубліковано Вівторок, 17 жовтня 2017, 15:36
Душевно та весело цими вихідними село Шпитьки відзначило свій День народження. Привітати жителів села завітали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, депутати районної ради Володимир Спасіченко та Ігор Дмитрієв.

«Незважаючи на складну ситуацію в нашій державі, ми вже відштовхнулися від дна і прямуємо у правильному напрямку розвитку та розбудови. Саме завдяки спільним зусиллям та готовності кожного з нас подати руку допомоги один одному. Тож щиро зичу вашому селу та всій Україні подальшого розквіту, єдності, миру та радості. Бажаю вам віри та розуміння, міцного здоров’я та безмежної радості. Зі святом! Хай Бог береже вашу громаду», - сказала Мирослава Смірнова, а також привітала жителів села з Днем захисника Вітчизни.
Зі сцени для присутніх звучали щирі слова привітань від громад с. Музичі, с. Петрушки, с. Личанка. Також вітали шпитьківців депутати Ігор Дмитрієв та Володимир Спасіченко. У свою чергу найменші дітлахи, школярі та молодь Шпитьків підготували неймовірно душевний концерт з піснями, танцями, театральними постановками.
«Вітаю усіх з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем вашого села. День села – це найперше свято громади, людей, які своєю щоденної працею примножують його успіхи. Шановна громадо, від усього серця дякую вам за працелюбність, гостинність, душевність. Щиро бажаю здоров’я, подальшого розвитку і процвітання, миру та злагоди», - зазначив Вадим Гедульянов.
Сільський голова Надія Грищенко подякувала гостям за привітання та відзначила, що завдяки керівництву району протягом останнього року в Шпитьках почали будувати новий дитячий садочок, замінили вікна та зробили ремонт у сільській амбулаторії, перекрили покрівлю школи. За її словами, саме завдяки тісній співпраці вдається реалізовувати соціально важливі проекти та планувати нові.
Читати повністю...

Календар

<< < жовт. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31