Києво-Святошинська районна рада

Вітаємо з Днем народження Володимира Ігоровича Табачина – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Неділя, 12 серпня 2018, 08:35
Шановний Володимире Ігоровичу!
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання добра та нових досягнень у всіх починаннях.

Нехай запорукою успіху буде Ваша мудрість, доброта, енергійність і цілеспрямованість. Зичимо, щоб Ваша робота і добрі вчинки високо винагороджувалися повагою та розумінням громади.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги.

Божого Вам благословення на многії і благії літа, миру та злагоди родині!
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                            Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Тараса Тарасовича Дідича – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 08 серпня 2018, 08:35
Шановний Тарасе Тарасовичу!
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

За час спільної роботи ми пізнали Вас як компетентного фахівця, принципову та справедливу людину, яка самовіддано виконує покладені на нашу команду завдання.

Вірю, що Ваша справедливість і покликання творити добро принесуть стабільність і процвітання громаді нашого району.

Зичимо козацького здоров’я, благополуччя, наснаги і нових досягнень у професійній та громадській діяльності. Хай радість і мир, повага та вдячність людей завжди супроводжують Ваше життя, щастя та любов ніколи не залишають родину, а поряд завжди
                                                                            будуть вірні друзі.  
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                                Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Шановні друзі!

Опубліковано Субота, 28 липня 2018, 08:46
Прийміть сердечні вітання в день великого християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира та 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України. 

Це свято духовно об'єднало українців навколо християнських духовних цінностей і національної ідеї. Прийняття християнства назавжди змінило хід нашої історії. Хрещення Русі сьогодні є тим орієнтиром, що здатний допомогти суспільству і державі подолати усі виклики, надати сили для перемоги.

Друзі, зичу кожному з Вас міцного здоров’я і радості, кожній українській родині – любові і добробуту, а нашій державі – миру і процвітання. Нехай Господь оберігає Україну та український народ, дарує своє благословення!


Голова районної ради                                                                      Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Вадим Гедульянов: Конструктивна більшість ради – єдина та непохитна

Опубліковано Середа, 25 липня 2018, 10:07
У вівторок, 24 липня, відбулося засідання позачергової 28-ї сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання під головуванням очільника районної ради Вадима Гедульянова. В засіданні взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, керівники структурних підрозділів РДА, районних служб та відомств, органів місцевого самоврядування.
Під час сесії Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов вручили почесні відзнаки «Герой-захисник Вітчизни Києво-Святошинського району» воїнам, які захищали територіальну цілісність та суверенітет держави на Сході – Анатолію Скрицькому, Анатолію Шафранському та Максиму Бутоліну. Також Почесною відзнакою Києво-Святошинської районної ради нагородили Миколу депутата Татуревича.
Відтак, депутати прийняли зміни та погодили ряд районних програм. Зокрема, зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту, Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури, Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів, «Турбота», «Діти України», Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО та не є військовослужбовцями. Затвердили Програму розвитку та функціонування системи освіти на 2018-2020 роки, Програму щодо залучення інвестицій у Києво-Святошинському районі на 2018-2020 роки, Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Києво-Святошинського району на 2018 рік, Програму організації харчування учнів закладів загальної, середньої освіти на 2018-2019 роки, Програму зайнятості населення на 2018-2020 роки.
 
Окрім того, було внесено зміни районного бюджету на 2018 рік. Серед запропонованих РДА змін – понад 3 млн грн субвенцій органам місцевого самоврядування, додаткові кошти на утримання ДНЗ, в тому числі й тих, що відкриються вже з цього навчального року, та клубних закладів. Виділили фінансування на проведення капітальних ремонтів, придбання комп’ютерної техніки та інвентарю у закладах освіти, а також для придбання обладнання та інвентарю для закладів культури.
 
«Виконання програми соціально-економічного розвитку району в деяких населених пунктах району просто жахливе. Так, наприклад, в м. Боярка за перше півріччя її виконання становить всього 0,6%. Зі запланованих 46 млн грн використано трохи більше 300 тис. грн. Що заважає міській раді вчасно освоїти кошти на потреби громади? Кошти розподіляємо так, щоб кожен населений пункт мав змогу розвиватися. Тим не менше, є ті, які працюють на результат, а є навпаки. Додаткові субвенції отримали ті громади, які зуміють ефективно їх використати», - наголосила голова райдержадміністрації.
 
Серед важливих рішень – передача об’єкта «Спортивна арена Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4» Києво-Святошинській районній дитячо-юнацькій спортивній школі. Відтепер, вона є частиною районної ДЮСШ. За пропозицією ОМС депутати проголосували за надання дозволу відділу освіти передавати в оренду шкільні автобуси на місця. Також були продовжені терміни дії контрактів з деякими директорами комунальних підприємств та закладів району.
 
«Не зважаючи на спроби деяких окремих особистостей розхитати стабільність роботи районної ради, конструктивна більшість ради – єдина та непохитна. Нас обирали для того, щоб ми працювали на благо своєї громади, приймали необхідні для функціонування району рішення. Радий, що в нашій роботі вдалося максимально мінімізувати політику і зосередитись на завданнях, які перед нами ставлять люди. Сьогодні були підтримані подані РДА зміни до бюджету та ряд програм і змін до них, необхідних для забезпечення життєдіяльності києво-святошинської громади», - зазначив голова районної ради.
В ході засідання також заслухали звернення волонтера Наталії Долгової щодо ситуації в м. Боярка в питанні виділення землі під багатоповерхову забудову в обхід думці громади та з ігноруванням інтересів ветеранів АТО.
Читати повністю...

Вадим Гедульянов провів засідання президії Києво-Святошинської районної ради

Опубліковано Понеділок, 23 липня 2018, 22:10
23 липня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання президії, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 28 сесії районної ради, що відбудеться 24 липня. В засіданні взяли участь заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, члени президії, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, керівник управління соціального захисту населення Сергій Черток, начальник відділу охорони здоров'я Роман Лява, керівник відділу освіти Микола Івашко, в.о. завсектору молоді та спорту Ольга Космачевська.
 
Президія погодила ряд важливих питань, зокрема, внесення змін до районного бюджету Києво-Святошинського району на 2018 рік та районних профільних програм, що стосуються галузі освіти, культури, медицини, спорту, розвитку інфраструктури, підтримки дітей, воїнів АТО.
 
Так, депутати обговорили внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту, Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури, Програм «Діти України» і «Турбота», Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів, Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки, Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО.
 
Також до порядку денного сесії буде включено питання про затвердження Програми про залучення інвестицій, Програми шефської допомоги військовим частинам, Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, Програми забезпечення функціонування та розвитку закладів охорони здоров’я, Програми розвитку та функціонування системи освіти, Програми організації харчування учнів закладів загальної, середньої освіти.
 
Окрім того, на розгляд президії голова райради виніс звернення депутата Боярської міської ради Віктора Марценюка щодо внесення в порядок денний сесії райради питання про висловлення недовіри голові районної ради та визнання незадовільною роботу відділу охорони здоров’я РДА «з метою зняття соціальної напруги в м. Боярка, викликаної діями керівництва ЦРЛ».
Свою позицію з даного питання висловили депутати Олександр Паламарчук, Тарас Дідич та Олександр Однороманенко.
"Неприпустимо, щоб міська рада втручалась в діяльність органу місцевого самоврядування вищого рівня. Обирати чи звільняти голову ради - виключна компетенція депутатів ради. Найближчим часом ми підготуємо ґрунтовного листа-відповідь депутату Боярської міської ради щодо його звернення за підписом керівників усіх фракцій районної ради", - вніс пропозицію заступник голови райради Олександр Однороманенко.
 
У свою чергу Олександр Паламарчук зазначив: "Мене дивує позиція, що місцеві депутати, які реально розуміють, скільки обраний від їхнього міста депутат райради зробив для громади, висувають такі пропозиції. В цьому випадку чиїсь особисті образи взяли верх здорового глузду".
 
Свою підтримку висловив і Тарас Дідич: "Саме Боярка завжди отримувала достатнє фінансування і субвенції, значну підтримку від району. Цей рік не є виключенням. Тому це звернення - дешевий популізм та брудна гра, комусь повинно бути соромно. Наша позиція - не виносисти дане питання на розгляд сесії. Рада не підтримує підняті питання".
 
"Мені здається, що напругу в Боярці зможе зняти лише фахова кадрова чистка в міській раді та відповідальний мер. Там справді не вистачає порядних депутатів та міського голови. Оскільки це питання стосується особисто мене, вирішив винести його на обговорення Президії ради. Депутати проголосували проти. Питання на розгляд сесії винесене не буде. Дякую моїм колегам-депутатам за щиру позицію та підтримку! Працюємо далі", - резюмував голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
Читати повністю...

Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації

Опубліковано П'ятниця, 20 липня 2018, 20:52

19 липня відбулося насичене засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою та за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Артема Кошика, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, начальників структурних підрозділів РДА, депутатів райради, а також керівників органів місцевого самоврядування. Розглянули багато питань. Першочергово - виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за перше півріччя, а також зміни до бюджету.

«На сьогодні я не задоволена відсотком виконання програми соціально-економічного розвитку. Безперечно, є громади, які працюють на результат і освоюють кошти, а є «керівники» на місцях, показники яких сягають менше одного відсотка. Ми максимально розподіляємо бюджет для розвитку населених пунктів, тому хочемо бачити віддачу і конкретний результат. Якщо ситуація не виправиться, ми знімемо фінансування з тих, хто не працює, і передамо тим громадам, які використають його ефективно», - наголосила Мирослава Смірнова.

Серед запропонованих адміністрацією змін до бюджету – понад 3 млн грн субвенцій органам місцевого самоврядування на придбання та встановлення вагових комплексів на автодорогах, придбання житла для прийомної сім’ї та дитини-сироти, а також на оновлення матеріально-технічної бази будинків культури.

Крім того, додатково передбачили кошти на утримання ДНЗ та клубних закладів, врахувавши нові дитсадки, які відкриються у цьому році. Виділили фінансування на проведення капітальних ремонтів, придбання комп’ютерної техніки та інвентарю у закладах освіти, а також для придбання обладнання та інвентарю для закладів культури.

«Справді, є голови населених пунктів, які дійсно переймаються проблемами своєї громади, піклуються про добробут і комфорт людей. Та, на жаль, є такі, що в багатьох напрямах пасуть задніх. Часто «згадують» про актуальні проблеми підпорядкованих їм громад, коли вирішити їх практично нереально. Зараз ми плануємо виділити додаткові субвенції на розвиток інфраструктури, ремонт навчальних закладів зокрема. Надіюсь, на місцях максимально ефективно використають ці кошти», - додав Вадим Гедульянов.

Члени колегії ухвалили ще одне надважливе рішення – передачу унікальної спортивної арени Favorite Fit до ДЮСШ Києво-Святошинського району. 

«Було багато розмов і пліток, що на цьому місці «виросте» чергова висотка, що це буде приватний комплекс з нереальними цінами. Рада, що ми вчергове роботою спростовуємо увесь цей негатив. Арена навіть не стане комунальним закладом, тепер вона є частиною районної дитячо-юнацької спортивної школи», - прокоментувала голова адміністрації.

Обговорили підготовку до навчального року. Тут ведеться спільна робота РДА, депутатського корпусу, ОМС та батьків, які підключаються до створення нового освітнього простору. Закуповується обладнання та дидактичні матеріали для учнів початкової школи. Для ефективного впровадження «Нової української школи» проводиться спеціальна перепідготовка вчителів. 

Поточні ремонти здійснюються у 25 навчальних закладах району. Переважно роботи ведуться у кабінетах перших класів (нагадаємо, у новому навчальному році у перший клас піде на 1000 дітей більше). Також оновлюються вбиральні. 

Важливе питання – підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя. Тут спостерігається позитивна динаміка. По-перше, вдвічі зменшилась кількість звернень жителів району на Урядову гарячу лінію. Ситуація покращилася, завдяки тому, що управління соцзахисту РДА оптимізувало роботу по оформленню субсидій (переважна більшість звернень стосується саме цього питання). До того ж, у порівнянні з минулим роком на 22 % зменшилася кількість звернень до РДА.

Члени колегії затвердили зміни до таких програм: 
Києво-Святошинської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2022 роки; 
Програми будівництва реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району на 2018-2019 роки; 
Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО (які не є військовослужбовцями), їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу у ЗСУ за контрактом та зареєстровані в населених пунктах Києво-Святошинського району у 2018 році. Також ухвалили проект Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району на 2018-2019 роки. 

Усі ці програми будуть подані на розгляд чергової сесії районної ради.

Наостанок заслухали доповідь про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Малютянської сільради.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Олену Олександрівну Бебешко – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Четвер, 19 липня 2018, 08:30
Шановна Олено Олександрівно!
 
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!
 

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, миру та затишку сім’ї. Нехай повага та любов близьких буде надійною опорою та вірним оберегом, а підтримка друзів і колег стане міцним тилом у здійсненні намічених цілей.

Щиро зичимо, щоб добрі справи поверталися добром та подякою, щоб по житті супроводжували вдача й успіх.

Невтомної Вам енергії та нових професійних звершень.
 
 
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Голова райради Вадим Гедульянов взяв участь у спільній нараді голови Київської ОДА і голови райдержадміністрації

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 16:30

17 липня відбулася комплексна робоча нарада за участі голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови КОДА Юрія Денисенка, заступника голови РДА, заступників голови райради, начальників структурних підрозділів КОДА та РДА, депутатів облради та райради, керівників органів місцевого самоврядування, а також громадськості. Зосередили увагу на питаннях охорони навколишнього середовища, цивільного захисту, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, а також питаннях інфраструктури.

Мирослава Смірнова виступила щодо проблематики району, особливостей роботи зі зверненнями громадян, процедури їх опрацювання в системі локалізації проблем “UVAGA.UA”.

«Ми живемо в світі швидких рішень, будь-хто може скористатися телефоном, миттєво подивитися прогноз погоди, курс валют, розклад транспорту, замовити квитки, будь-яку послугу. Це дуже зручно. Але у спілкуванні з владою ми громадянам пропонуємо архаїчні способи комунікації. Тому ця система - це відповідь на виклик часу, в якому ми живемо», - зазначив Олександр Горган. 

Завдяки цьому картографічному сервісу можна відслідковувати звернення громадян щодо проблем на місцях, розуміти зміст кожної проблеми, динаміку її вирішення. В РДА ці звернення постійно відслідковуються та опрацьовуються.

«Хочу подякувати всім, тому що команда в Києво-Святошинському районі є. Всі на своїх місцях. Ми передові в багатьох проблемах. Особливо в освіті. У цьому році у нас 131 перший клас. Тому двері наших кабінетів відкриті, усі ми відчуваємо на собі навантаження. Те саме з дитячими садками. Звичайно, вже легше, тому що ми відкриємо до 1 вересня два нових дитсадки. Плюс добудований садочок в Крюківщині, у Шпитьках максимально прискорюємо процес. У цьому році ми зосередилися на дитсадках, у наступному році це будуть школи, частина яких працює в дві зміни. Тому, звичайно, хочемо підтримки з області. В районі великий бюджет, але і найбільша кількість населення в Київській області. Багато незареєстрованих. Люди прописані в Києві, сплачують податки туди, а питання соціальної інфраструктури лягають на нас. Але ми справляємося з багатьма проблемами, темп збавляти не плануємо», - наголосила Мирослава Смірнова. 

Київська область - це перший регіон, який інтегрує систему “UVAGA.UA”. Сервіс постійно вдосконалюється. Тому голова районної адміністрації висловила свої побажання щодо покращення роботи системи. 

«Усі ми почули ключові проблеми району. Усі вони отримали належне реагування. Частина вирішена. Дякую керівництву району за те, що вже навіть ті сигнали, які за останній час потрапили в систему, в режимі оперативної та результативної обробки. Тепер потрібно розуміти, що депутати, громадськість, медіа повинні бути партнерами, які мають тримати на контролі динаміку вирішення питань», - подякував за доповідь та продуктивну нараду голова КОДА.

Також своє бачення висловили голова райради, начальник фінуправління РДА, депутати обласної та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування. 

«Дуже важливо при постановці і вирішенні проблем, коли є оптимальна співпраця між органами державної влади, перш за все, РДА, та органами місцевого самоврядування. Розуміння є, всі програми розробляються спільно, вони чіткі і прозорі. Завдяки цьому ми можемо вирішувати всі ті питання, які мешканці району ставлять перед нами. Люди вже не просто критикують, а виходять з конкретними пропозиціями, тому що знають, що голова РДА і депутатський корпус їх чують», - прокоментував Вадим Гедульянов.

Крім того, голова обласної адміністрації представив у Києво-Святошинському районі сервіс «Твердих показників» (solidinfo.ua), який містить точні дані по таких сферах: охорона здоров’я, фінанси, освіта, енергоефективність, екологія, демографія, злочинність, зайнятість населення, соціальний захист, будівництво.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Ярослава Миколайовича Грабчука – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 08:45
Шановний Ярославе Миколайовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!Бажаємо міцного козацького здоров`я на довгі роки, щасливого сьогодні і радісного завтра, здійснення всіх планів та задумів. Хай у Вашій родині завжди панують злагода і благополуччя, а поряд будуть лише вірні друзі та надійні колеги.

Зичимо, щоб мудрість і терпіння допомагали долати усі життєві перешкоди, а на шляху зустрічалися порядні та доброзичливі люди, які щиро радітимуть Вашим досягненням.

Миру, радості, добра! 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Володимира Миколайовича Спасіченка – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 08:30
Шановний Володимире Миколайовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження! 


Прийміть щирі побажання щастя, здоров’я, благополуччя і радості родині, натхнення і спокою в душі. Хай кожен день повниться гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Зичимо, щоб по житті супроводжували вдача й успіх, а поряд були лише близькі за духом люди. Невтомної Вам енергії і нехай вчорашні сміливі мрії стануть реальністю сьогоднішнього!

 З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                             Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Календар

<< < серп. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31